Cyklistické tréningy pre starších od 14 rokov a hobby cyklistov

Tréning výkonnostného charkteru minimálne 2x do týždňa. Cieľom je zvyšovať výkonnosť a príprava na preteky. Vekový rozsah je orientačný, pre zaradenie do skupiny je rozhodujúca výkonnosť cyklistu. Stačí si nezáväzne vyskúšať spoločný tréning! V zimných mesiacoch sa venujeme aj posilňovni. Ide o silové a kompenzačné cvičenia, ktoré sú zamerané na zvýšenie výkonu a hlavne korigujú svalové nerovnováhy športovca. Okrem spoločných tréningov sa tréner zverencom venuje aj osobitne – individuálny tréningový plán.


Cyklistické tréningy pre mladších 

Tréningy sú určené pre začínajúcich mladých cyklistov, deti od cca 9 – 12 rokov. Podmienkou je vlastný bicykel a chuť trénovať s cieľom zúčastiť sa pretekov pre malých cyklistov. V lete trénujeme na bicykloch, kde nemajú prístup autá. Zimná príprava je vo forme kondičných tréningov vonku alebo v telocvični.
 

Cyklistické tréningy prebiehajú v mestách Bratislava, Dunajská Streda a okolie

Tréner sa zdržiava a jazdí tiež v okolí Dunajskej Stredy. Preto sme sa rozhodli urobiť v roku 2021 nábor mladých cyklistov aj v jej okolí. Podľa záujmu otvoríme tréningové skupiny pre cca 9-12 ročných a 13+.

 

Pre viac informácií nás neváhajte KONTAKTOVAŤ!