Cyklistické tréningy od 9 rokov a hobby cyklistov v Bratislave

Spoločné tréningy pod vedením trénera ideálne pre deti od  9 rokov. V dvoch tréningových skupinách máme chlapcov aj dievčatá. Pre zaradenie do skupiny je potrebné mať cestný bicykel a určitý stupeň výkonnosti (posúdi tréner na skúšobnom spoločnom tréningu). V sezóne sa stretávame 2-3x do týždňa na bicykli, 1x do týždňa máme silové a kompenzačné cvičenia v posilňovni. V zimných mesiacoch sa stretávame v posilňovni 2x do týždňa a venujeme sa viac silovej príprave, u detí všeobecnej kondičnej príprave. Samozrejme so zameraním na cyklistiku.
 
Hlavným cieľom našich tréningov je pripraviť cyklistov na preteky. Súčasťou tréningového programu je priebežne tvorený tréningový plán, analýza výkonnosti, analýza individuálne absolvovaných tréningov…

Príprava hobby cyklistov a silová príprava v posilňovni

Klub prijíma aj hobby cyklistov (vyššie vekové kategórie).  Tento program je v rámci spolupráce s trénerom – tréningový plán, všeobecná kondičná príprava v posilňovni.

Cyklistické tréningy pre deti od 6 rokov v Dunajskej Strede

Tréningy prebiehajú po cyklotrasách a komunikáciách mimo premávky v okolí Dunajskej Stredy. Súčasťou tréningov je rozcvička a doplnkové aktivity základov atletiky a gymnastiky (všeobecná pohybová príprava). Deti potrebujú vlastný bicykel a mali by vedieť bicyklovať. 

 

Pre viac informácií nás neváhajte KONTAKTOVAŤ!