Cyklistické tréningy od 12 rokov a hobby cyklistov

Spoločné tréningy pod vedením trénera ideálne pre deti od 12 rokov, najlepšie do 25 rokov (nie je podmienka). V tréningovej skupine máme chlapcov aj dievčatá. Pre zaradenie do skupiny je potrebné mať cestný bicykel a určitý stupeň výkonnosti (posúdi tréner na skúšobnom spoločnom tréningu). V sezóne sa stretávame 2x do týždňa na bicykli, 1x do týždňa máme silové a kompenzačné cvičenia v posilňovni. V zimných mesiacoch sa stretávame v posilňovni 2x do týždňa a venujeme sa viac silovej príprave. Samozrejme so zameraním na cyklistiku.
 
Cieľom našich tréningov je pripraviť cyklistov na preteky. Súčasťou tréningového programu je priebežne tvorený tréningový plán, analýza výkonnosti, analýza individuálne absolvovaných tréningov…

Cyklistické tréningy pre mladších 
Tréningy sú určené pre začínajúcich mladých cyklistov, deti od cca 9 – 12 rokov. Podmienkou je vlastný bicykel a chuť trénovať s cieľom zúčastiť sa pretekov pre malých cyklistov. V lete trénujeme na bicykloch, kde nemajú prístup autá. Zimná príprava je vo forme kondičných tréningov vonku alebo v telocvični.
 

Príprava hobby cyklistov

Klub prijíma aj hobby cyklistov (vyššie vekové kategórie).  Tento program je v rámci spolupráce s trénerom – tréningový plán, všeobecná kondičná príprava v posilňovni.

Cyklistické tréningy prebiehajú v mestách Bratislava, možnosť v Dunajskej Strede a okolí

Tréner sa zdržiava a jazdí tiež v okolí Dunajskej Stredy. Preto sme sa rozhodli urobiť v roku 2021 nábor cyklistov aj v jej okolí. Podľa záujmu otvoríme tréningové skupiny.

 

Pre viac informácií nás neváhajte KONTAKTOVAŤ!