Cyklistické tréningy od 10 – 13 rokov v Bratislave

Spoločné tréningy pod vedením trénera ideálne pre deti od  cca 10 rokov. Do tréningových skupín prijímame chlapcov aj dievčatá. Pre zaradenie do skupiny je potrebné mať bicykel (nemusí byť cestný) a chuť trénovať. V sezóne sa stretávame minimálne 2-3x do týždňa na bicykli. V zimných mesiacoch sa stretávame v posilňovni – telocvični 2x do týždňa a venujeme sa všeobecnej kondičnej príprave. Samozrejme so zameraním na cyklistiku. Organizujeme aj cyklistické sústredenia. Miesto stretnutia je okolie hrádze, väčšinou Prístavný most. V tejto skupine vekovej skupine sa vyhýbame komunikáciám s premávkou. Niektoré tréningy prebiehajú v Malých Karpatoch – najmä cez víkend.
 

Cyklistické tréningy od 14 rokov v Bratislave

Súčasťou tréningového programu sú 2 – 3 tréningové jednotky do týždňa, tréningový plán, analýza výkonnosti, analýza individuálne absolvovaných tréningov, ideálne aspoň s hrudným pásom, aby mohol tréner sledovať zaťaženie (nie je podmienkou). Ideálne je mať vlastný cestný bicykel. V tejto vekovej kategórii sa v telocvični venujeme už viac silovej príprave. Skupina je zameraná na výkonnostnú cestnú cyklistiku. Pre začínajúceho cyklistu je veľkou výhodou, ak má všeobecný kondičný základ z iného športu. 

Klubové jazdy pre všetkých členov

Všetci členovia klubu sa môžu zúčastniť spoločných jázd, zvyčajne 1x za 2 týžde.  Tieto jazdy sú v 2/3 formou social ride – pohodové tempo, aby s ním nemal problém pravidelne jazdiaci hobby cyklista.

Tréningový program pre Hobby cyklistov

Okrem toho, že sa môžete stať členom a reprezentantom klubu, môžete spolupracovať s trénerom. Súčasťou programu je tréningový plán alebo individuálne tréningy na bicykli, silová príprava v posilňovni. Možné je zaradenie do tréningovej skupiny podľa výkonnosti. 

Individúalne tréningy s trénerom

S trénerom sa za dohodnutých podmienok dajú dohodnúť jazdy v Bratislave alebo v Dunajskej strede. Prípadne vo fitku (silová príprava, kompenzačné cvičenia, strečing). VIAC O TRÉNEROVI

Cyklistické tréningy pre deti od 6 rokov v Dunajskej Strede

Tréningy prebiehajú po cyklotrasách a komunikáciách mimo premávky v okolí Dunajskej Stredy. Súčasťou tréningov je rozcvička a doplnkové aktivity základov atletiky a gymnastiky (všeobecná pohybová príprava). Deti potrebujú vlastný bicykel a mali by vedieť bicyklovať. 

Pre viac informácií nás neváhajte KONTAKTOVAŤ!