Nina Andacká
Kategória: Juniorky

Nina začala robiť cyklistiku v našom klube, v roku 2021. V septembri spolu s trénerom vybrali v obchode Bike Union prvý cestný bicykel a tréning sa mohol začať. V roku 2023 bola Nina najlepšou kadetkou na Slovensku, vyhrala Slovenský pohár a dva tituly Majsterky Slovenska. Tréning berie seriózne a na biku pôsobí ako kanibal.

Roman Bachratý
Kategória: Masters B

Roman zbiera od svojho neskorého začiatku s cyklistikou (až v roku 2019) jeden titul Majstra SR v časovke za druhým. Okrem toho posledné tri roky vyhral vo veteránskej kategórii aj celkové poradie Slovenského pohára a pripísal si niekoľko pekných víťaztiev aj v pretekoch s hromadným štartom. 

Jakub Slavkovský
Kategória: Masters A

Tréner a pretekár, ktorý svojich zverencov nešetrí (ak to nie je naozaj potrebné) a snaží sa z nich dostať čo najlepšie. Ako pretekár je schopný (hoci s najväčším bicepsom, malým dieťaťom a pokročilým vekom :P) priniesť nejaký bodík aj v pretekoch Slovenského pohára Elite…keď už na to musí prísť….

Michal Hupka
Kategória: Muži do 23 rokov

Michal je postavou a parametrami vrchár. Pokiaľ je vo svojej forme, ostatných chalanov vie v tomto teréne pekne zničiť. Ale ani v zjazdoch to nie je také márne, ako to bývalo kedysi :). 

Dominik Koudelka
Kategória: Muži

Dominátor dominuje najmä v tréningovej cieľavedomosti (a na úsekoch pavé 😀 ). Postupne sa zlepšuje a sezónu 2023 zakončil dokončením posledného kola Slovenského pohára v Necpaloch, čo prinieslo klubu nejký bodík do kategórie Elite. 

Klára Padúchová
Kategória: Kadetky

Klárka je veľmi pracovité dievča. Pravidelne boduje v pretekoch získava pre klub pekné body do Slovenského pohára.. Každý rok je lepšia a lepšia. Kto je v tomto športe vytrvalý, ten bude úspešný!

Benjamin Ganobjak
Kategória: Masters A

Bendži je fešák… :D… 

Je to všestranný športovec, ktorý sa venuje cyklistike na úrovni druhú sezónu. Každého polroka zaznamenáva výrazný pokrok a už sa nevie dočkať sezóny 2024, kde to konečne rozbalí ako sa patrí. Skvelý parťák do klubu a vraj výborný kuchár :D.

 

Lukáš Harabin
Kategória: Muži do 23

Lukáš je výbušný v krátkych kopcoch. Pred sezónou 2023 sa výrazne zlepšil. Počas sezóny ho pribrzdilo niekoľko chorôb a zranení, ale nevzdáva sa.  Aj keď sa hrá pred trénerom na serióznosť, je to šibal….

Miko N.
Kategória: Hobby
Mišo je na tréningoch náš PANZERWAGEN. A nie len preto, že sa za neho dá dobre schovať. Keď si na začiatku tréningu povieme ľahký tréning, môžete si byť istí, že do piatich minút vám na tvári naskočí bolestivá grimasa. Prehovoriť ho však na preteky? Na to sa má príliš rád 😛

Dominik Pastierovič
Kategória: Hobby

Dominik je dobrý vrchár. V sezóne 2023 šiel pod chomút a tak nájazd nebol ideálny, ale na nejakú tú bedňu to vydalo…

CKSLAVKO

Denis Giesser
Kategória: Hobby?

Denis bol náš talent v začiatkoch klubu. Tréner v ňom videl veľký potenciál a bleskove získal obdivuhodnú výkonnosť. Na rázcestí uprednostnil odmalička budovanú futbalovú kariéru, ale zdravie mu to žiaľ nedovolilo. Teraz je naspäť avšak musí sa dať dokopy z operácie… Držíme palce, má to stále v sebe…

Martina Nagyová

Richard Laja

Andrej Hološka